Saunové a exteriérové domčeky na mieru

Naša firma Sauny Patrik 7 realizuje aj saunové alebo exteriérové domčeky, ktoré sú rôznych tvarov a rozmerov. Tak ako pri našich saunách, aj pri saunových alebo exteriérových domčekoch si môžete vybrať z rôznych typov materiálov. Saunový alebo exteriérový domček Vám vieme vyrobiť presne na mieru – na kľúč. Samotný saunový domček môže byť vyrobený aj s predsienkou, oddychovou miestnosťou, sprchou a podobne. Poskytujeme bezplatnú konzultáciu a zameranie, ktoré je nutné pred každou realizáciou.

Výroba na mieru

Drevená konštrukcia exteriérovej sauny na mieru obsahuje tepelnoizolačnú vrstvu, saunový obklad, oplechovanú strechu a sauna stojí na zateplenej vrstve, ktorá chráni kabínu od exteriérových vplyvov. Vo vnútri kabíny sú lavice, opierky chrbta a vyberateľný drevený rošt. Kabína ďalej obsahuje osvetlenie, saunovú pec, či infra žiariče a riadiacu jednotku. Všetky ostatné elementy a doplnky sú riešené individuálne, presne podľa požiadavky zákazníka.

Pri drevených typoch exteriérových kabín je možnosť širokého výberu z najkvalitnejších materiálov, kategórie A, ako napríklad : Severský smrek, thermosmrek (kartáčovaný), Kanadský céder, , thermoosika, thermoborovica. Tieto materiály sú k dispozícií v rôznych šírkach a hrúbkach, podľa požiadavky zákazníka.

Zákazník má možnosť výberu aj v oblasti rôznych typov doplnkov, ako sú napríklad : Presklené prvky, atypické prevedenia lavíc a opierok chrbta, soľné doplnky, rádio MP3 (obsahuje FM rádio, bluetooth a USB), rôzne typy osvetlení ako napr. LED pás (RGB), alebo tiež hviezdne nebo (optické vlákna).

GÁLÉRIA

KONTAKTUJTE NÁS