Saunové a exteriérové domčeky na mieru

Naša firma Sauny Patrik 7 realizuje aj saunové alebo exteriérové domčeky, ktoré sú rôznych tvarov a rozmerov. Tak ako pri našich saunách, aj pri saunových alebo exteriérových domčekoch si môžete vybrať z rôznych typov materiálov. Saunový alebo exteriérový domček Vám vieme vyrobiť presne na mieru – na kľúč. Samotný saunový domček môže byť vyrobený aj s predsienkou, oddychovou miestnosťou, sprchou a podobne. Poskytujeme bezplatnú konzultáciu a zameranie, ktoré je nutné pred každou realizáciou.

Výroba na mieru

Drevená konštrukcia sauny na mieru obsahuje tepelnoizolačné vrstvy a saunový obklad. Vo vnútri kabíny sú lavice, opierky chrbta a vyberateľný rošt. Kabína ďalej obsahuje osvetlenie, pec, infra žiariče a riadiacu jednotku. Všetky ostatné doplnky sú riešené individuálne, presne podľa Vašej predstavy.

Pri drevených typoch kabín je možnosť širokého výberu z najkvalitnejších materiálov kategórie A, ako napríklad : Severský smrek, thermosmrek (kartáčovaný), Kanadský céder, biela osika, thermoosika, thermoborovica, lipa, RADIATA, jeľša, abachi (africká vŕba) a iné. Tieto materiály sú k dispozícií v rôznych šírkach a hrúbkach. Na vonkajšie steny sauny je možné použiť machový dekor.

Zákazník má možnosť výberu rôznych typov doplnkov, ako napríklad : presklené prvky, a-typ prevedenia lavíc a opierok chrbta, MP3 rádio (obsahuje FM rádio, bluetooth a USB), rôzne typy osvetlení ako napr. LED pás (RGB), alebo tiež hviezdne nebo (optické vlákna).

GÁLÉRIA

KONTAKTUJTE NÁS

 

Odpovedzte na otázku:
Napíšte nám