Fínske sauny na mieru

sauny na mieru

Sauny na mieru v našom prevedení poskytujú jedinečný relax a regeneráciu vďaka inovatívnym riešeniam. Fínska sauna je najstarší, najbežnejší a zároveň veľmi žiadaný typ sauny. Princíp fínskeho saunovania je založený na veľmi vysokej teplote (až 110 °C) a minimálnej vlhkosti s možnosťou parných nárazov. Saunovanie vo fínskej saune príjemne detoxikuje telo, pomáha znižovať hmotnosť, vracia chuť do života, posilňuje imunitný systém, zlepšuje prekrvovanie, stabilizuje krvný obeh a mnoho ďalších pozitívnych faktorov. Proces saunovania spočíva v niekoľkominútovom pobyte v saune a následne v chladení v ochladzovacom bazéne, kadi, či sprche. Tento proces treba opakovať minimálne dva až tri razy, no každý človek sa prispôsobuje vlastnej kondícií a pocitu. Po absolvovaní tejto saunovej procedúry sa Váš organizmus bude cítiť zrelaxovaný, príjemne oddýchnutý a takmer ako znovuzrodený. Pravidelným saunovaním sa sauna stane Vašim životným štýlom.

Poskytujeme ZDARMA konzultáciu a zameranie ktoré je nutné pred kažou realizáciou.

Poskytujeme ZDARMA záručný servis.

Výroba sauny na mieru

Drevená konštrukcia sauny na mieru obsahuje tepelnoizolačné vrstvy a saunový obklad. Vo vnútri kabíny sú lavice, opierky chrbta a vyberateľný rošt. Kabína ďalej obsahuje osvetlenie, pec, infra žiariče a riadiacu jednotku. Všetky ostatné doplnky sú riešené individuálne, presne podľa Vašej predstavy.

Pri drevených typoch kabín je možnosť širokého výberu z najkvalitnejších materiálov kategórie A, ako napríklad : Severský smrek, thermosmrek (kartáčovaný), Kanadský céder, biela osika, thermoosika, thermoborovica, lipa, RADIATA – Novozélandská thermoborovica, jeľša, abachi (africká vŕba) alebo SAUNABOARD – saunové panely. Tieto materiály sú k dispozícií v rôznych šírkach a hrúbkach. Na vonkajšie steny sauny je možné použiť machový dekor.

Zákazník má možnosť výberu rôznych typov doplnkov, ako napríklad : presklené prvky, a-typ prevedenia lavíc a opierok chrbta, MP3 rádio (obsahuje FM rádio, bluetooth a USB), rôzne typy osvetlení ako napr. LED pás (RGB), alebo tiež hviezdne nebo (optické vlákna).

GÁLÉRIA

KONTAKTUJTE NÁS

 

Odpovedzte na otázku:
Napíšte nám