Parné sauny na mieru

sauny na mieru

Parná sauna v našom prevedení je tak, ako všetky ostatné produkty vyrábaná na mieru, podľa Vašej predstavy. Parná sauna poskytuje prijemné spojenie vysokej vlhkosti a miernej teploty a tým sa zásadne líši od iných typov sáun. Paru v saune zabezpečuje parný generátor, ktorý paru postupne dávkuje. Pri takmer 100 % vlhkosti vzduchu a teplote v rozmedzí 30-60 °C, vytvára parná sauna takmer ideálne prostredie, či už pre liečbu astmy, porúch prekrvenia, alebo regeneráciu pokožky, svalov a celého tela. Odporúčaná dĺžka saunovania v parnej saune je 10 až 15 minút. Parná sauna od našej firmy, môže byť umiestnená v privátnych, alebo vo verejných priestoroch.

Poskytujeme ZDARMA konzultáciu a zameranie, ktoré je nutné pred každou realizáciou.

Výroba sauny na mieru

Konštrukcia parnej sauny na mieru obsahuje tepelno a hydroizolačnú vrstvu a dlažbový alebo mozaikový obklad podľa výberu. Vo vnútri kabíny sú vyhrievané lavice, parná tryska a je možnosť mať v kabíne sprchu. Kabína ďalej obsahuje osvetlenie, dvere a riadiacu jednotku. Všetky ostatné elementy a doplnky sú riešené individuálne, presne podľa požiadavky zákazníka.

Výber materiálov do parnej saune je plne v rukách investora. Materiály sú k dispozícií v rôznych prevedeniach, podľa požiadavky zákazníka.

Zákazník má možnosť výberu aj v oblasti rôznych typov doplnkov, ako sú napríklad : Presklené prvky, atypické prevedenia lavíc a opierok chrbta, soľné doplnky, rádio MP3 (obsahuje FM rádio, bluetooth a USB), rôzne typy osvetlení ako napr. LED pás (RGB), alebo tiež hviezdne nebo (optické vlákna).

GÁLÉRIA

KONTAKTUJTE NÁS

 

Odpovedzte na otázku:
Napíšte nám