Terasy

Drevené domčeky

Drevené zateplené zimné záhrady

Terasy

terasy mieru

Hľadáte vhodné miesto k relaxácii a k načerpaniu energie do nového dňa ? Terasa je práve to miesto, ktoré je ako stvorené pre príjemné chvíle v spoločnosti rodiny a priateľov, kde vás nebude nikto a nič rušiť a kde sa môžete v pokoji venovať svojím záľubám.

Terasa na mieru je miesto nie len pre odpočinok, opaľovanie, stolovanie, organizovanie večierkov alebo grilovanie. Terasa je miesto, kde môžete svoj čas tráviť po väčšinu roka. Tento priestor predstavuje niečo medzi vzdušnou izbou a záhradou, kde sa môžete uvoľniť a načerpať nové sily. Pre tento prípad, je pre vás najlepším riešením realizácia terasy.

Drevená zimná záhrada

je zasklená konštrukcia pričlenená k budove alebo voľne stojaca na betónovej platni. Pri správnom návrhu môže byť zimná záhrada profesionálne vsadená do fasády a hmoty objekt. Plní obytnú a estetickú funkciu, t. j. rozširuje obytný priestor domu a môže tam byť umiestnená napríklad aj sauna, alebo vírivka.

Zimná záhrada v dnešnej dynamickej a hektickej dobe umožňuje jej obyvateľom sa bez obmedzenia komfortu ocitnúť v ktoromkoľvek ročnom období uprostred prírody. Nemusí byť iba malým kúskom prírody, ale plnohodnotnou časťou domu či bytu.

Drevené domčeky

Záhradné domčeky na mieru sú skvelou voľbou pre každého, kto chce do svojej záhrady pridať niečo jedinečné a praktické. Môžu byť použité na rôzne účely, ako je skladovanie náradia, relax, alebo dokonca ako hosťovská izba. Pri výbere záhradného domčeka na mieru je dôležité zvážiť niekoľko faktorov, ako je veľkosť domčeka, materiál, z ktorého je vyrobený, a dizajn. Je tiež dôležité zvoliť domček, ktorý bude ladiť s dizajnom vašej záhrady. Ak si nie ste istí, ktorý záhradný domček na mieru je pre vás ten pravý, môžete sa obrátiť na odborníka, teda na nás. Ten vám pomôže vybrať domček, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám a predstavám.

Tu sú niektoré výhody záhradných domčekov na mieru od našej firmy:

  • Môžete si vybrať domček presne podľa vašich potrieb a požiadaviek.
  • Môžete si vybrať domček z rôznych materiálov, ako je drevo, plech, alebo FUNDERMAX.
  • Môžete si vybrať domček v rôznych dizajnoch, aby ladil s vašim domovom a záhradou.

GÁLÉRIA

KONTAKTUJTE NÁS

 

Odpovedzte na otázku:
Napíšte nám