Kombinovaná sauna

sauny na mieru

Kombinovaná sauna je NAJefektívnejší typ sauny. TaktiežkKombinovaná sauna je dlhodobo NAJobľúbenejší a NAJžiadanejší typ sauny na mieru. Kombinovaná sauna na mieru v našom prevedení ponúka kompromis využitia všetkých druhov saunovania v rámci jednej drevenej kabíny, pričom šetrí náklady, miesto a čas. V jednej saune tak môžete mať fínsku, infra alebo dokonca aj vlhkú BIO saunu. Náš typ/odporúčanie od výrobcu : Efektívna kombinovaná sauna – dvojkombinácia – fínska sauna a infrasauna.

Do kabíny kde je saunová pec, sú umiestnené infražiariče. Ich počet sa určuje podľa veľkosti sauny. V kabíne teda môže prebiehať suché saunovanie pri vysokých teplotách, alebo infrasaunovanie pri nižších teplotách. Rovnako je tu možnosť 3v1. Táto kombinácia obsahuje spomínaný variant 2v1 (infra+suchá) obohatený o špeciálnu BIO pec, ktorá do kabíny dávkuje paru, podobne ako v parnej saune. Výber saunovania závisí na Vašej nálade a rozhodnutí. Kombinovaná sauna sa pre Vás stane prostriedkom komplexného udržiavania zdravého životného štýlu, s  efektívnym celoročným využitím.

Poskytujeme ZDARMA konzultáciu a zameranie, ktoré je nutné pred každou realizáciou.

Poskytujeme ZDARMA záručný sevis.

Výroba sauny na mieru

Drevená konštrukcia sauny na mieru obsahuje tepelnoizolačné vrstvy a saunový obklad. Vo vnútri kabíny sú lavice, opierky chrbta a vyberateľný rošt. Kabína ďalej obsahuje osvetlenie, pec, infra žiariče a riadiacu jednotku. Všetky ostatné doplnky sú riešené individuálne, presne podľa Vašej predstavy.

Pri drevených typoch kabín je možnosť širokého výberu z najkvalitnejších materiálov kategórie A, ako napríklad : Severský smrek, thermosmrek (kartáčovaný), Kanadský céder, biela osika, thermoosika, thermoborovica, lipa, RADIATA – Novozélandská borovica, jeľša, abachi (africká vŕba) alebo SAUNABOARD – saunové panely. Tieto materiály sú k dispozícií v rôznych šírkach a hrúbkach. Na vonkajšie steny sauny je možné použiť machový dekor.

Zákazník má možnosť výberu rôznych typov doplnkov, ako napríklad : presklené prvky, a-typ prevedenia lavíc a opierok chrbta, MP3 rádio (obsahuje FM rádio, bluetooth a USB), rôzne typy osvetlení ako napr. LED pás (RGB), alebo tiež hviezdne nebo (optické vlákna).

GÁLÉRIA

KONTAKTUJTE NÁS

 

Odpovedzte na otázku:
Napíšte nám