Kombinovaná sauna

Kombinovaná sauna je NAJžiadanejší typ sauny na mieru zo strany Vás, zákazníkov. Kombinovaná sauna na mieru v našom prevedení ponúka kompromis využitia všetkých druhov saunovania v rámci jednej kabíny, kde šetrí náklady, miesto a čas. V jednej kabíne tak môžete mať fínsku, infra alebo parnú saunu. Najžiadanejší typ kombinovanej sauny je kombinácia : fínska sauna a infrasauna. Do kabíny kde je saunová pec, sú umiestnené infražiariče. Ich počet sa určuje podľa veľkosti sauny. V kabíne teda môže prebiehať buď klasické suché saunovanie pri vysokých teplotách, alebo infrasaunovanie pri nižších teplotách. V neposlednom rade je tu možnosť trojkombinácie. Táto kombinácia obsahuje spomínaný variant dvojkombinácie (infra-suchá sauna) obohatený o špeciálnu BIO pec s riadením, ktoré do kabíny dávkuje paru ako v klasickej parnej saune. Výber spôsobu saunovania závisí na Vás, Vašej nálade a rozhodnutí. Kombinovaná sauna sa pre Vás môže stať prostriedkom komplexného udržiavania zdravého životného štýlu, s celoročným efektívnym a úsporným využitím pre každého člena domácnosti.

Poskytujeme ZDARMA konzultáciu a zameranie, ktoré je nutné pred každou realizáciou.

Výroba na mieru

Drevená konštrukcia sauny na mieru obsahuje tepelnoizolačnú vrstvu a saunový obklad. Vo vnútri kabíny sú lavice, opierky chrbta a vyberateľný drevený rošt. Kabína ďalej obsahuje osvetlenie, saunovú pec, či infra žiariče a riadiacu jednotku. Všetky ostatné elementy a doplnky sú riešené individuálne, presne podľa požiadavky zákazníka.

Pri drevených typoch kabín je možnosť širokého výberu z najkvalitnejších materiálov, kategórie A, ako napríklad : Severský smrek, thermosmrek (kartáčovaný), Kanadský céder, biela osika, thermoosika, thermoborovica, lipa, RADIATA, jeľša, abachi (africká vŕba) a iné. Tieto materiály sú k dispozícií v rôznych šírkach a hrúbkach, podľa požiadavky zákazníka.

Zákazník má možnosť výberu aj v oblasti rôznych typov doplnkov, ako sú napríklad : Presklené prvky, atypické prevedenia lavíc a opierok chrbta, soľné doplnky, rádio MP3 (obsahuje FM rádio, bluetooth a USB), rôzne typy osvetlení ako napr. LED pás (RGB), alebo tiež hviezdne nebo (optické vlákna).

GÁLÉRIA

KONTAKTUJTE NÁS