Infra sauny na mieru

sauny na mieru

Infra sauna je NAJÚSPORNEJŠÍ typ sauny. Infrasaunovanie prehrieva nielen povrch tela, no preniká do hĺbky tkaniva/pod tkanivo a dochádza k rýchlejšiemu prehriatiu požadovaných častí tela. K prehriatiu organizmu dochádza prenosom tepelnej energie infračerveným žiarením v neviditeľnej časti spektra (nie povrchovou teplotou). Výhodou používania infrasauny je okamžité použitie hneď po zapnutí sauny a najmä nižšia teplota vzduchu (cca 45-55°C). To umožňuje používať saunu nielen ľuďom v dobrej kondícii, športovcom, ale aj starším, deťom a tým, ktorí nemôžu zo zdravotných dôvodov užívať suchú saunu. Infrasauna spaľuje kalórie a ovplyvňuje nadváhu, podporuje krvný obeh a posilňuje kardiovaskulárny systém. Tiež odstraňuje bolesti, uľavuje napätosť a tuhosť v svaloch a kĺboch, odstraňuje toxíny a minerálny odpad, zotavuje pokožku a zlepšuje imunitný systém organizmu. Relaxáciou v infrasaune organizmus úplne stráca nahromadený stres a únavu. Infrasauna má výrazne nižšie energetické náklady ako fínska, alebo parná sauna. Sauny Patrik 7 používa špičkové infra žiariče DR. FISCHER. Naše infrasauny na mieru, môžu byť umiestnené v byte, v dome, ako aj vo verejných prevádzkach.

Poskytujeme ZDARMA konzultáciu a zameranie, ktoré je nutné pred každou realizáciou.

Poskytujeme ZDARMA záručný servis.

Výroba sauny na mieru

Drevená konštrukcia sauny na mieru obsahuje tepelnoizolačné vrstvy a saunový obklad. Vo vnútri kabíny sú lavice, opierky chrbta a vyberateľný rošt. Kabína ďalej obsahuje osvetlenie, pec, infra žiariče a riadiacu jednotku. Všetky ostatné doplnky sú riešené individuálne, presne podľa Vašej predstavy.

Pri drevených typoch kabín je možnosť širokého výberu z najkvalitnejších materiálov kategórie A, ako napríklad : Severský smrek, thermosmrek (kartáčovaný), Kanadský céder, biela osika, thermoosika, thermoborovica, lipa, RADIATA – Novozélandská borovica, jeľša, abachi (africká vŕba) alebo SAUNABOARD – saunové panely. Tieto materiály sú k dispozícií v rôznych šírkach a hrúbkach. Na vonkajšie steny sauny je možné použiť machový dekor.

Zákazník má možnosť výberu rôznych typov doplnkov, ako napríklad : presklené prvky, a-typ prevedenia lavíc a opierok chrbta, MP3 rádio (obsahuje FM rádio, bluetooth a USB), rôzne typy osvetlení ako napr. LED pás (RGB), alebo tiež hviezdne nebo (optické vlákna).

GÁLÉRIA

KONTAKTUJTE NÁS

 

Odpovedzte na otázku:
Napíšte nám