Infrasauny na mieru

Infrasaunovanie prehrieva nielen povrch tela, no žiarenie preniká do hĺbky tkaniva a dochádza k rýchlejšiemu prehriatiu požadovaných častí tela, než pri klasickom saunovaní. K prehriatiu organizmu dochádza prenosom tepelnej energie infračerveným žiarením v neviditeľnej časti spektra (nie povrchovou teplotou) ako pri fínskej saune. Výhodou používania infrasauny je okamžité použitie hneď po zapnutí sauny a najmä nižšia teplota vzduchu (cca 30-45°C). To umožňuje používať saunu nielen ľuďom v dobrej kondícii, športovcom, ale aj ľuďom starším, deťom, ale aj tým, ktorí nemôžu zo zdravotných dôvodov užívať suchú saunu. Pre skupinu ľudí ako astmatici, alergici alebo kardiaci sa odporúča konzultácia s lekárom. Infrasauna spaľuje kalórie a ovplyvňuje nadváhu, podporuje krvný obeh a posilňuje kardiovaskulárny systém. Tiež odstraňuje bolesti, uľavuje napätosť a stuhnutosť v svaloch, kĺboch, odstraňuje toxíny a minerálny odpad, zotavuje pokožku a zlepšuje imunitný systém organizmu. Relaxáciou v infrasaune organizmus úplne stráca nahromadený stres a únavu. Infrasauna má výrazne nižšie energetické náklady ako fínska, alebo parná sauna. Sauny Patrik 7 vyrába infrasauny na mieru, presne podľa Vašej predstavy, s použitím špičkových žiaričov DR. FISCHER. Naša spoločnosť vyrába infrasauny na mieru, ktoré môžu byť umiestnené v byte, v dome, ale aj vo verejných prevádzkach.

Poskytujeme ZDARMA konzultáciu a zameranie, ktoré je nutné pred každou realizáciou.

Výroba na mieru

Drevená konštrukcia sauny na mieru obsahuje tepelnoizolačnú vrstvu a saunový obklad. Vo vnútri kabíny sú lavice, opierky chrbta a vyberateľný drevený rošt. Kabína ďalej obsahuje osvetlenie, saunovú pec, či infra žiariče a riadiacu jednotku. Všetky ostatné elementy a doplnky sú riešené individuálne, presne podľa požiadavky zákazníka.

Pri drevených typoch kabín je možnosť širokého výberu z najkvalitnejších materiálov, kategórie A, ako napríklad : Severský smrek, thermosmrek (kartáčovaný), Kanadský céder, biela osika, thermoosika, thermoborovica, lipa, RADIATA, jeľša, abachi (africká vŕba) a iné. Tieto materiály sú k dispozícií v rôznych šírkach a hrúbkach, podľa požiadavky zákazníka.

Zákazník má možnosť výberu aj v oblasti rôznych typov doplnkov, ako sú napríklad : Presklené prvky, atypické prevedenia lavíc a opierok chrbta, soľné doplnky, rádio MP3 (obsahuje FM rádio, bluetooth a USB), rôzne typy osvetlení ako napr. LED pás (RGB), alebo tiež hviezdne nebo (optické vlákna).

GÁLÉRIA

KONTAKTUJTE NÁS