Vírivé vane Economy

Ponúkame Vám možnosť maloobchodného aj veľkoobchodného nákupu víriviek z radu economy. Všetci naši dodávatelia sa venujú nielen samotnej výrobe ale aj vývinu jednotlivých produktov, čo zaručuje neustálu ponuku tých najmodernejších technológií, nadčasovú kvalitu a design.

Vírivé vane Jacuzzi

Jacuzzi® je meno, ktoré najlepšie definuje hydromasážny zážitok – vírivku. Jacuzzi® – najstaršia spoločnosť na svete a samotný tvorca víriviek zaoberajúca sa výrobou hydromasážnych systémov a víriviek. Viac ako 100 rokov histórie a skúseností, viac ako 250 svetových patentov, inovácie, exkluzívny dizajn a špičková kvalita. Vírivka Jacuzzi® je spoločenská, súkromná, zábavná, oddychová, a v každom smere vo Vás zanechá túžbu chcieť viac. Ponúkame vírivky, tak pre súkromné účely, do interiéru domu, na záhradu, alebo terasu, ako aj pre komerčné účely, kde si naše vírivky môžu užívať všetci zákazníci vo Vašom Wellness centre alebo SPA štúdiu. Je len na Vás, kde a ako budete svoju novú vírivku využívať. Vďaka našej širokej ponuke najrôznejších veľkostí, tvaru a farieb víriviek, si vyberie tú pravú naozaj každý.

Vírivé vane Villeroy&Boch

Vírivky Villeroy & Boch sú energeticky najúspornejšie vírivky na svete. “EnergySave” systém izoluje vírivku a pomáha jej čo najviac zabrániť úniku tepla. S JetPak™ technológiou je teplo recyklované vo vnútri vírivky pretože všetky vodoinštalačné potrubia zostávajú ponorené v teplej vode. Každý jednotlivý model Villeroy & Boch spĺňa prísne energetické pokyny kalifornskej energetickej komisie (CEC). S vírivkou Villeroy & Boch ušetríte niekoľko násobne viac peňazí a užijete si relax, oddych a zábavu v komforte Vášho domova

GÁLÉRIA

KONTAKTUJTE NÁS

 

Odpovedzte na otázku:
Napíšte nám