Výroba Vašej sauny na mieru začína grafickým alebo technický návrhom, ktorý z obrazovky tabletu a z papiera dostaneme na pracovnú dosku. Podľa parametrov v nákrese a presných rozmerov začneme pripravovať materiál pre Vašu saunu. Presnosť, precíznosť a kvalita je naším cieľom.

Príprava a spracovanie podľa presných parametrov je základ pre našu kvalitnú prácu. Skúsenosti v kombinácií so špičkovým zariadením našej dielne, vytvárajú kvalitu, ktorú Vám s radosťou ponúkame. Ak chcete nazrieť hlbšie, radi Vás našou výrovbou prevedieme.

Základom každej našej sauny je okrem precíznej výroby aj kvalitný materiálPre naše sauny používame dreviny v kvalitatívnej triede A. Rovnako je samozrejmosťou používať kvalitné oleje a nátery, spojovacie materiály, izolácie, fólie tak aby sme mohli garantovať najvyššiu kvalitu.

Tímová práca je jednou z naších naväčších devíz. Vďaka nízkej fluktuácií a stabilnému tímu naších vysokokvalifikovaných zamestnancov typu stolárov/saunárov, elektrikárov a pod. sme sa stali špecialisti na všetky typy sáun vyrábaných na mieru s vyše 20-ročnou praxou.

Sauna na mieru, je ako finálny výrobok dielo, ktoré Vám splní nielen očakávania pre ktoré ste saunu chceli, ale mnohokrát aj skrášli a oživí priestor v ktorom sa sauna nachádza. Sauna Vám zlepšuje zdravie a zároveň často pôsobí ako dizajnový prvok.

Vaša sauna vyrobená s dôrazom na detail, dizajn a kvalitu, odlišná od priemeru, vymykajúc sa obyčajnosti. Osobitá a špeciálna. Poznáme Vaše potreby i požiadavky a sme tu pre Vás. Máte špeciálnu požiadavku, na základe ktorej bude vaša nová sauna vyrobená presne na mieru. Vaša spokojnosť a kvalitné referencie sú pre náš nadovšetko. Už teraz sa tešíme na spoluprácu s Vami.

GÁLÉRIA

KONTAKTUJTE NÁS

 

Odpovedzte na otázku:
Napíšte nám