Parný box
Parná sprcha

Parná sprcha. Zvýšte svoj blahobyt ešte viac s funkciou parnej sauny.  S rýchlym štartom parného generátora, ktorá vás zahaluje v jemnej a upokojujúcej atmosfére. Pod žiarou chromaterapeutického LED osvetlenia získava para krásny dúhový vzhľad, ktorý vám umožní úplne unášať a uvoľňovať sa. Medzitým termostatický ventil udržuje konštantnú teplotu v kabíne, takže si môžete vychutnať úplne vyvážené prostredie.

Unikátny dizajn parného boxu znamená, že sa nemusíte obávať úniku vody. Nie je potrebné utesniť sprchovací kút ku vaničke, všetka voda je odvedená späť do drenážnej rúry, a tým sa voda nedostane na podlahu alebo na steny.

Parný box
Parná sprcha

Táto parná sprchová kabína je plug-and-play riešenie s designom, ktorý hovorí sám za seba. Voľne stojaca kabína s unikátnou kombináciou dreva, kovu a skla vám prinesie pocit pohodlia a relaxácie, ktorý si naozaj zaslúžite. Tenká rámová konštrukcia s takmer celoskleneným telom v spojení s úhľadne integrovaným parným stĺpom zaručene dodá nádych luxusu a moderného vzhľadu každej kúpeľni, kde je umiestnená. Spolu so vstavaným riešením pre mäkkú a jemnú paru prichádza kabína aj s podporou aromaterapie, chromatoterapie a ručnej a hlavovej sprchy. Okrem všetkého vyššie uvedeného prichádza parná sprchová kabína aj so vstavanou podporou pre pridanie vodného filtra do parného stĺpca pre zaistenie čistej vody pre parný generátor. Tu tento filter súčasťou dodávky nie je.

GÁLÉRIA

KONTAKTUJTE NÁS

 

Odpovedzte na otázku:
Napíšte nám