Exkluzívny dizajn

Sme rodinná firma pôsobiaca na trhu od roku 1996. Sauny Patrik 7 je jediný výrobca sáun na mieru na Slovensku, ktorý Vám prináša unikátne, dizajnové a technologické prevedenia BEZ použitia prefabrikátov alebo iných klasických modelových riešení. Špecialisti z našej firmy Vám saunu vyrábajú s dôrazom na detail, najvyššiu kvalitu a jedinečnosť. Všetko začína Vašou predstavou. Po vzájomnej konzultácií a stretnutí Vám navrhneme saunu, ktorá bude jedinečná po všetkých stránkach. Inovácie v oblasti materiálov, nevšedné riešenia, unikátny dizajn a pridaná hodnota sú aspekty, ktoré hľadajú tí najnáročnejší klient. Luxus, unikátnosť, jedinečnosť, ručná práca a prvotriedna kvalita. Sauny Patrik 7 je Vaším riešením

Výroba na mieru

Pri tomo type riešenia sáun nie sú kladené takmer žiadne obmedzenia a podmienky. Sauny Patrik 7 ponúka širokú paletu výberu matierálov, medzi ktorými sú aj unikátne riešenia, ktoré Vám nikto iný neponúkne. 

Materiály ako : SAUNABOARD – špeciálne a jedinečné saunové dosky, ktoré v saune nadobúdajú úplne iný rozmer a pohľad na dizajn sauny.
MACH – machová stena, ktorá môže tvoriť vonkajšok interiérovej sauny.
SKLO – presklenia, ktoré konkurujú iným dizajnovým prvkom v modernom dizajne

a mnoho ďalších materiálov, ktoré v kombinácií s našími skúsenosťami vytvoria unikátnu saunu.

obrázky v galérií slúžia pre inšpiráciu a nie sú našim výhradným vlastníctvom.

GÁLÉRIA

KONTAKTUJTE NÁS

 

Napíšte nám