Sudové sauny

Návrh a zameranie sauny presne podľa vašej predstavy, vám zhotovíme úplne ZADARMO!

Sudové sauny

Sudová sauna je klasická vonkajšia sauna, ktorá však zaujme svojím neobvyklým dizajnom. Vďaka nemu dostane vaša záhrada neobyčajný, škandinávsky vzhľad. Jej veľkou výhodou oproti ostatným vonkajším saunám je jednoduchá inštalácia a bezproblémové umiestnenie kdekoľvek vo Vašej záhrade. Vďaka masívnym nohám má tiež menšie nároky na použitý priestor.

Vonkajší povrch môže byť buď tradičný zo svetlého škandinávskeho smreku, či z tepelne ošetrenej borovice tzv. termodreva - to je tepelne ošetrené drevo, ktoré lepšie odoláva vlhkosti a je stabilnejšie vo vonkajšom a vlhkom prostredí. Je tiež menej tepelne vodivé a odolnejšie voči hnilobe, rozkladu a škodcom. Lavice majú klasickú komfortnú šírku a sú vyrobené z osiky alebo jelše. Podlaha sauny môže byť smreková alebo z termoborovice. Strecha je pokrytá odolným asfaltovým šindľom Katepal, na ktorom možno zvoliť farby. Vnútorné steny sú natreté parafínovým olejom, ktorý slúži ako ochrana pred vlhkosťou a šednutím. Správna konštrukcia sudovej sauny a správne nadimenzovaná ventilácia udržuje v saune optimálnu hladinu kyslíka a rovnomerné teplo bez výkyvov, ktoré zabezpečí príjemný zážitok zo saunovania.

K dispozícií sú rôzne rozmery. Stačí si len vybrať prevedenie, napísať nám svoju predstavu o rozmere a my Vám pripravíme ponuku priamo pre Vás.

Galéria

Výber fotografií z naších realizovaných projektov

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si cenovú kalkuláciu uplne ZADARMO!

KONTAKT