Sauny

Návrh a zameranie sauny presne podľa vašej predstavy, vám zhotovíme úplne ZADARMO!

Fínska sauna

Sauny na mieru v našom prevedení - fínska sauna, je najstarší, najbežnejší a zároveň Vami najžiadanejší typ sauny. Princíp fínskeho saunovania je založený na veľmi vysokej teplote (až 110 °C) a minimálnej vlhkosti s možnosťou parných nárazov. Saunovanie vo fínskej saune, okrem príjemnej relaxácie, detoxikuje telo, pomáha znižovať hmotnosť, vracia chuť do života, posilňuje imunitný systém, zlepšuje prekrvovanie, stabilizuje krvný obeh a veľa ďalších pozitívnych faktorov. Proces saunovania spočíva v niekoľkominútovom pobyte v saune a ochladzovacom pobyte v ochladzovacej kadi.

Dozvedieť sa viac ...
a
5

Parná sauna na mieru

Parná sauna v našom prevedení je tak, ako všetky ostatné produkty vyrábaná na mieru, podľa Vašej predstavy. Parná sauna poskytuje prijemné spojenie vysokej vlhkosti a miernej teploty a tým sa zásadne líši od iných typov sáun. Paru v saune zabezpečuje parný generátor, ktorý paru postupne dávkuje. Pri takmer 100 % vlhkosti vzduchu a teplote v rozmedzí 30-50 stupňov, vytvára parná sauna takmer ideálne prostredie, či už pre liečbu astmy, porúch prekrvenia, alebo regeneráciu pokožky, svalov a celého tela.

Dozvedieť sa viac ...

Infra sauna a Infra kabína

Pri tejto forme saunovania sa prehrieva nielen povrch tela, ale teplo a žiarenie preniká hlavne do hĺbky tkaniva a dochádza k rýchlejšiemu prehriatiu požadovaných častí tela, než pri klasickom saunovaní. K prehriatiu organizmu dochádza prenosom tepelnej energie infračerveným žiarením v neviditeľnej časti spektra (nie povrchovou teplotou vzduchu - cca 100°C) ako pri fínskej saune.

Dozvedieť sa viac ...
4
kombi

Kombinovaná sauna

Kombinovaná sauna je aktuálne NAJžiadanejší typ sauny na mieru zo strany Vás – zákazníkov. Kombinovaná sauna na mieru v našom prevedení ponúka kompromis využitia všetkých druhov saunovania v rámci jednej kabíny, pričom šetrí náklady, miesto a čas. V jednej saune tak môžete mať fínsku, infra alebo dokonca aj parnú saunu. Aktuálne najžiadanejší typ kombinovanej sauny, je dvojkombinácia - fínska sauna a infrasauna

Dozvedieť sa viac ...
KONTAKT