Masážne vane

Návrh a zameranie presne podľa vašej predstavy, vám zhotovíme úplne ZADARMO!

Masážne vane

Naplnenie túžby dopriať si masáž podľa Vašich prianí Vám splní originálny hydromasážny systém. Prídete večer domov, ďalší náročný deň za vami, bolí vás celé telo. Tou najúčinnejšou cestou proti telesnej i duševnej únave je hydromasáž, kúpeľ plný bubliniek a pulzujúcich prúdov vody, ktoré rozmaznávajú a liečia vaše telo. Stačí sa len obrátiť na tých správnych odborníkov – na nás, a do pár týždňov máte zo svojej kúpeľne skutočný raj na zemi.

Teplovzdušná hydromasáž

Zlepšuje vyprázdňovanie lymfatických ciev, normalizuje kožné napätie, zlepšuje prekrvenie kože a podkožia, zvyšuje tkanivový metabolizmus a stabilizuje vegetatívny nervový systém.

vana1
vana2

Protiprúd s hydromasážou

Už pred zahájením zariaďovania alebo rekonštrukcie noveho luxusného sídla, hotelu či penzionu by si každý mal dôkladne rozmyslieť, čo očakáva od svojho kraľovstva, aké zariadenie bude v praxi skutočne využívať a či chce vo svojem priestore tiež odpočívať a naberať novú energiu. Pre odpočinok a povzbudenie je priamo ideálne mať wellness vybavené v tradícii japonských samurajov. Relaxačný systém je možné zabudovať do akéhokoľvek interieru alebo exterieru. Stačí si teda vybrať vyhovujúcu kombináciu protiprúdu hydromasáže, sauny, tlakovej masáže a vybavenie, ktoré do nej necháme osadiť.

Hot Tub - Ochladzovacia a kúpacia kaďa

Ručne vyrobený kúpací sud z červeného smreku pre dokonalé potešenie z vonkajšieho kúpeľa. Pri teplote 40°C dochádza k uvoľneniu svalstva a neopakovateľnému zážitku. Použité materiály : 40mm stenová palubka + 38mm podlahové dno, nerezové plechy sú požité na sťahovacie obruče kade. Kade dodávame v rôznych priemeroch - 160cm, 180cm, 200cm. Nerezový materiál je takisto použitý aj na výrobu ponornej pece a tvarovaného potrubia pre komín. Priemerný čas na vykúrenie sudu na 40°C je cca 2,5 hodiny. Súčasťou dodania kade sú : schodíky, lavička v kúpacom sude ,kryt pece. Zažite aj vy neopakovateľný zážitok v prírode alebo v interiéry.

vana3

Galéria

Výber fotografií z naších realizovaných projektov

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si cenovú kalkuláciu uplne ZADARMO!

KONTAKT