Masážne vírivé vane

Návrh a zameranie presne podľa vašej predstavy, vám zhotovíme úplne ZADARMO!

Vírívé vane

Naše vírivky si môže užívať skutočne každý. Zastrešujeme značky JACUZZI® a Villeroy&Boch. Jacuzzi® je meno, ktoré najlepšie definuje hydromasážny zážitok - vírivku. Jacuzzi® - najstaršia spoločnosť na svete a samotný tvorca víriviek zaoberajúca sa výrobou hydromasážnych systémov a víriviek. Viac ako 100 rokov histórie a skúseností, viac ako 250 svetových patentov, inovácie, exkluzívny dizajn a špičková kvalita. Vírivka Jacuzzi® je spoločenská, súkromná, zábavná, oddychová, a v každom smere vo Vás zanechá túžbu chcieť viac. Ponúkame vírivky, tak pre súkromné účely, do interiéru domu, na záhradu, alebo terasu, ako aj pre komerčné účely, kde si naše vírivky môžu užívať všetci zákazníci vo Vašom Wellness centre alebo SPA štúdiu. Je len na Vás, kde a ako budete svoju novú vírivku využívať. Vďaka našej širokej ponuke najrôznejších veľkostí, tvaru a farieb víriviek, si vyberie tú pravú naozaj každý.

3
Villeroy & Boch

Pôžitok z hydromasáže

Naplnenie túžby dopriať si masáž podľa Vašich prianí Vám splní originálny hydromasážny systém. Prídete večer domov, ďalší náročný deň za vami, bolí vás celé telo. Tou najúčinnejšou cestou proti telesnej i duševnej únave je hydromasáž, kúpeľ plný bubliniek a pulzujúcich prúdov vody, ktoré rozmaznávajú a liečia vaše telo. Stačí sa len obrátiť na tých správnych odborníkov – na nás, a do pár týždňov máte zo svojej kúpeľne skutočný raj na zemi.

Hot Tub - Ochladzovacia a kúpacia kaďa

Ručne vyrobený kúpací sud z rôznych materiálov pre dokonalé potešenie z vonkajšieho kúpeľa. Pri teplote 40°C dochádza k uvoľneniu svalstva a neopakovateľnému zážitku. Použité materiály : 40mm stenový obklad + 38mm podlahové dno, nerezové plechy sú požité na sťahovacie obruče kade. Kade dodávame v rôznych priemeroch - 160cm, 180cm, 200cm. Nerezový materiál je takisto použitý aj na výrobu ponornej pece a tvarovaného potrubia pre komín. Priemerný čas na vykúrenie sudu na 40°C je cca 2,5 hodiny. Súčasťou dodania kade sú : schodíky, lavička v kúpacom sude, kryt pece. Napíšte nám a my Vám vypracujeme cenovú ponuku.

vana3

Galéria

Výber fotografií z naších realizovaných projektov

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si cenovú kalkuláciu uplne ZADARMO!

KONTAKT