Fínske sauny

Návrh a zameranie sauny presne podľa vašej predstavy, vám zhotovíme úplne ZADARMO!

Fínske sauny na mieru

Sauny na mieru v našom prevedení - fínska sauna je najstarší, najbežnejší a zároveň Vami najžiadanejší typ sauny. Princíp fínskeho saunovania je založený na veľmi vysokej teplote (až 110 °C) a minimálnej vlhkosti s možnosťou parných nárazov. Saunovanie vo fínskej saune, okrem príjemnej relaxácie detoxikuje telo, pomáha znižovať hmotnosť, vracia chuť do života, posilňuje imunitný systém, zlepšuje prekrvovanie, stabilizuje krvný obeh a veľa ďalších pozitívnych faktorov. Proces saunovania spočíva v niekoľkominútovom pobyte v saune a ochladzovacom pobyte napr. v sprche, či ochladzovacej kadi. Tento proces treba opakovať minimálne dva až tri razy, no každý človek sa prispôsobuje vlastnej kondícií a pocitu. Po absolvovaní tejto saunovej procedúry sa Váš organizmus bude cítiť zrelaxovaný, príjemne oddýchnutý a takmer ako znovuzrodený. Pravidelným saunovaním sa môže sauna stať Vašim životným štýlom.

Fínske sauny na mieru – standart

Použitý materiál pre tento typ kabíny: obklad je zo severského smreku /obklad bez živice a bez vypadávajúcich sukov / vnútorné vybavenie sauny je z abachi (africkej vŕby) alebo osiky (topoľa). Saunová kabína obsahuje rám sauny o hrúbke 50 mm s izoláciou /minerálna vata/, s parozábranou a hliníkovou fóliou so vzduchovou medzerou, osvetlenie s krytom, celosklené dvere /, lavice – standard, podhlavníky, bezpečnostný kryt pece, vyberateľný podlahový rošt, ergonomické opierky chrbta, vetrací a nasávací otvor s krytom a kompletné lištovanie. Sauna ma špičkové parametre a vyrába sa priamo u Vás, na mieru, s možnosťou sledovať jej celkovú výrobu. Poskytujeme ZDARMA konzultáciu a zameranie, ktoré je nutné pred každou realizáciou.

a
finskaexclusive

Fínske sauny na mieru – Exclusive

Pre tento typ kabíny je možnosť širokého výberu z exkluzívnych obkladových materiálov ako napr.: kanadský céder, osika, thermoosika, thermoborovica, thermosmrek, lipa, jeľša, abachi, kartáčovanie obkladov a iné. V rámci vnútorného vybavenia sauny je tiež možnosť výberu rôznych atraktívnych materiálov :abachi (africká vŕba) ,osika, thermoosika, lipa, kanadský céder. Tieto materiály vieme ponúknuť v rôznych šírkach a hrúbkach, na mieru, podľa Vašej predstavy, čo robí tento materiál atraktívnejší. V tomto type sauny na mieru, je možné použiť aj rôzne exkluzívne doplnky. Napríklad presklené prvky, atraktívnejšie prevedenie lavíc, opierok chrbta, na mieru prispôsobené lišty, soľné doplnky, hviezdne nebo, rôzne podsvietenia lavíc a opierok (LED – RGB)

Samotná saunová kabína obsahuje rám sauny o hrúbke 50 mm s izoláciou /minerálna vata/, s parozábranou a hliníkovou fóliou so vzduchovou medzerou, osvetlenie s krytom alebo pod lavicou, celosklené dvere, lavice – exclusive, podhlavníky exclusive, bezpečnostný kryt pece, vyberateľný podlahový rošt, ergonomické opierky chrbta, vetrací a nasávací otvor s krytom a kompletné lištovanie. Sauna ma špičkové parametre a vyrába sa priamo u Vás, na mieru, s možnosťou sledovať jej celkovú výrobu. Poskytujeme ZDARMA konzultáciu a zameranie, ktoré je nutné pred každou realizáciou.

Galéria

Výber fotografií z naších realizovaných projektov

Zaujala Vás naša ponuka?

Neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si cenovú kalkuláciu uplne ZADARMO!

KONTAKT